top of page
Search

Deň detí na Azylovom dome

Ahojte priatelia!


Rád by som sa s Vami podelil o veselé zážitky z našej akcie "Deň detí na Azylovom dome". Bol to úžasný deň plný smiechu, zábavy a nezabudnuteľných momentov.

Pre deti sme pripravili rôzne prekvapenia- nafukovací skákací hrad od Zaskáč-Si.sk, vozenie sa na trojkolke a okrem toho sme mali aj sladkosti a obľúbené pochúťky- špekáčky a slaninku, ktoré si mohli sami opiecť na ohni.


Rozdávali sme aj cukrovinky, samozrejme nie zadarmo. Deti si mohli cukrovinky kúpiť za namaľovaný obrázok, aby sme podporili ich tvorivosť!

Tohto podujatia sa zúčastnili aj obaja zástupcovia primátora Peter Benček a Matej Haško, ktorí si s deťmi pochutnali aj na našich dobrotách.


Chcel by som sa poďakovať všetkým, ktorí sa zapojili a prispeli k úspechu tejto skvelej akcie. Vaša podpora a láska sú pre deti neoceniteľné. Ďakujeme Vám za to, že ste pomohli vytvoriť krásne spomienky pre tieto úžasné deti.


Pripojte sa k nám na našich ďalších podujatiach a pomôžte nám šíriť radosť a lásku všade tam, kde je najviac potrebná. Sme radi, že sme mohli vytvoriť nezabudnuteľný Deň detí.

17 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page