top of page
Search

Hudba Ľuďom
Dobrý deň všetci!


Chceli by sme sa úprimne poďakovať všetkým, ktorí sa zúčastnili benefičného koncertu Hudba Ľuďom, ktorý bol venovaný našej organizácii HUMANIT n.o. Vaša podpora a veľkorysosť nás úplne ohromili. Spolu sme dokázali zhromaždiť neuveriteľnú sumu 1610 eur!


S týmito prostriedkami budeme môcť nakúpiť hospodárske zvieratá, krmivo a materiály potrebné na rozvoj našich sociálnych služieb v Meste Levice. To všetko je možné najmä vďaka Vašej láske a podpore.

Mali sme možnosť vypočuť si skvelých Hudobníkov a nádhernú hudbu. Chceme tiež vyjadriť našu hlbokú vďačnosť organizátorke Barbora Krišková Chlebová,Mesto Levice za ich nekompromisnú podporu, Mestské kultúrne stredisko Levice, ako aj našim skvelým sponzorom - Optika MANIA, SABRINA MODELLE, Nezisková organizácia Anny Vydrovej a rodine Mäsiarovej za ich úžasné občerstvenie, ale HLAVNÍ SPONZORI ste boli VY, účastníci koncertu Hudba Ľuďom!


Vaša solidarita nás posúva vpred a pomáha nám meniť svet k lepšiemu. Ešte raz ďakujeme a tešíme sa na spoločné projekty v budúcnosti!

S láskou,

Tím HUMANIT n.o.


5 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page