top of page

Podporte nás

Môžete sa podieľať aj vy

Carpenter at Work
Fabric Detail
Volunteers Packing Food

Darujte šancu

Nie je nič horšie ako pocit osamelosti a nezáujmu. Pre ľudí v núdzi, je jednou z najcennejších foriem pomoci, keď im niekto dá šancu a pomôže prekonať ich ťažkosti. Ty môžeš byť tým anjelom, ktorý im dá nádej, či už prostredníctvom pracovnej ponuky dospelým alebo príspevkom na vzdelanie pre deti. Spojme sa a bojujme proti sociálnemu odlúčeniu.

Darujte materiál

Môžete nám darovať aj rôzny materiál ako napríklad elektro-spotrebiče, bytové zariadenie, stavebný materiál, oblečenie, potraviny a mnoho ďalšieho. Pomáhajte nám zlepšovať životy tých, ktorí to najviac potrebujú. Vaše dary nie sú iba veciami, sú prejavom vašej lásky a podpory.

Tvorte budúcnosť

Najjednoduchšou formou pomoci je finančná podpora. Okrem základnej sociálnej práce máme záujem aj o rozvoj osobností, preto si myslíme, že k tomu dopomôže aj finančné odľahčenie klienta. Preto všetky takto vyzbierané peniaze použijeme na potravinovú a materiálnu pomoc pre našich klientov.
Číslo účtu:SK44 0900 0000 0051 8763 6908

PayPal ButtonPayPal Button

Každoročne vytvárame aj zbierku k sviatkom ako Mikuláš, Vianoce, Veľká noc, atď. Pred sviatkom každého roku nám viete pomôcť aj hračkami, spoločenskými hrami, oblečením alebo trvanlivými potravinami.

Pomôcť viete aj bezhotovostným vkladom na účet.
Číslo účtu: SK44 0900 0000 0051 8763 6908
Po vklade nás kontaktujte a vystavíme Vám darovaciu zmluvu.

bottom of page